1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. Business Up! Lunch Biznesowy 14.06.2022
2022-06-14

Dzisiaj odbył się Business Up! Lunch Biznesowy- wcześniej znany jako Intelektualny Lunch Biznesowy🤝

Głównym celem organizacji lunchu było zrealizowanie zadania wynikającego z projektu Wielkopolska Wiara "Zostań PROjektantem swojej przyszłości", którego RIG został zwycięzcą.

Przedsiębiorcy z Kalisza i okolic zebrali się również, by poznać nowe pomysły i kierunek działań Regionalnej Izby Gospodarczej w Kaliszu🧠🔜

Zaprezentowane zostało odświeżone logo, oddające biznesowy charakter instytucji.

Spotkanie swoimi wystąpieniami wzbogacili m. in.

✔️Prezes Zarządu Izby Tomasz Gałęzka, który odpowiedział o nowych strategiach i wyborze logo,

✔️Członek Zarządu PMR Restrukturyzacje S.A. Wojciech Walczak, który opowiedział o "Restrukturyzacji podmiotów gospodarczych w dobie kryzysu",

✔️Przewodniczący Rady Arbitrażowej Sądu Arbitrażowego przy RIG w Kaliszu adw. Paweł Sikora, zapoznał zebranych gości z ideą i zasadami postępowania arbitrażowego i mediacji,

✔️Prezes Klastra Spożywczego Południowej Wielkopolski Krzysztof Koszela, podsumował spotkanie i podziękował zebranym za liczne przybycie oraz wyraził nadzieję na częstsze spotkania firm zrzeszonych w Klastrze i Izbie.

Nie zabrakło również wystąpień zaproszonych gości, w tym przedsiębiorców i zaprzyjaźnionych z nimi firm, którzy korzystając z okazji mogli krótko zaprezentować swoją działalność 🗣 Głos zabrali m.in. Marek Antczak, Tomasz Grudnicki, Sebastian Pich oraz Daniel Szewczuk.

Po prezentacjach zaproszeni uczniowie i studenci z projektu Wielkopolska Wiara "Zostań PROjektantem swojej przyszłości" mieli okazję do zadawania pytań przedsiębiorcom, aby czerpać z ich wiedzy i doświadczenia. Rozmowy przerodziły się w krótki panel dyskusyjny, pełen ciekawych pytań i wyczerpujących odpowiedzi.

Młodzież pytała głównie o sposoby na rozwój firmy, jakich ludzi zatrudniać, czego oczekiwać i kiedy uznać, że osiągnęło się zamierzony sukces.

Zgromadzeni mieli również okazję poznać zwyciężczynie czwartej edycji Młodzieżowych Misji Gospodarczych: zespół BEDOESIARY z I Liceum Ogólnokształcące im A. Asnyka w Kaliszu.

Wróć do Aktualności
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram