1. /
  2. Aktualności
  3. /
  4. Business Up! Lunch Biznesowy
Business Up! Lunch Biznesowy
2023-06-05

Emocje po wczorajszym 𝘽𝙪𝙨𝙞𝙣𝙚𝙨𝙨 𝙐𝙥! 𝙇𝙪𝙣𝙘𝙝𝙪 𝘽𝙞𝙯𝙣𝙚𝙨𝙤𝙬𝙮𝙢 𝙍𝙄𝙂 opadły, więc przychodzimy do was z krótką relacja i podziękowaniami.

Tematyka lunchu była skupiona wokół sektora energetycznego, bankowości oraz lokowania kapitału👨‍💼

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom spotkania za obecność i aktywny udział👏 A w szczególności naszym partnerom oraz prelegentom za merytoryczne i interesujące prezentacje:

🔵 Red. Wojciechowi Jakóbikowi z BiznesAlert.pl za prelekcję i dyskusję na temat rewolucji energetycznej oraz jej "zwycięzców i przegranych".

🔵 Prelegentom ze Spółdzielczej Grupy Bankowej za partnerstwo w organizacji oraz przedstawienie szerokiej oferty, skierowanej nie tylko dla sektora MŚP, ale również do dużych przedsiębiorstw. Teraz wiemy, dlaczego SGB to dobry partner w biznesie.

🔵Goldenmark za partnerstwo oraz ciekawą edukacyjnie i wizualnie prezentację oferty i możliwości jakie daje lokowanie kapitału w metale szlachetne oraz dzieła sztuki.

Poniżej kilka zdjęć ze spotkania, dzięki uprzejmości Latarnik Kaliski.

Raz jeszcze dziękujemy i nie możemy doczekać się kolejnego spotkania!

*dziękujemy ELENA - Producent Kolagenum i Liofilizatów za dostarczenie produktów dla naszych gości🔝

𝑅𝑒𝑔𝑖𝑜𝑛𝑎𝑙𝑛𝑎 𝐼𝑧𝑏𝑎 𝐺𝑜𝑠𝑝𝑜𝑑𝑎𝑟𝑐𝑧𝑎 𝑤 𝐾𝑎𝑙𝑖𝑠𝑧𝑢

Wróć do Aktualności
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram