Już od ponad dekady dostarczamy Państwu produkty, których wspólnym fundamentem są wartości dla pokoleń. Złoto, srebro, kamienie szlachetne czy sztuka to nie tylko dobra trwałe czy wyjątkowe piękno. W naszej ofercie od samego początku najważniejsze jest to, by zapewnić Państwu sposób na przenoszenie wartości w czasie, a co za tym idzie - spokojną i bezpieczną przyszłość dla Waszych dzieci i wnuków, a tym samym także i dla Was.

Przykładamy największą staranność, aby nasza oferta składała się wyłącznie z najwyższej jakości ponadczasowych rozwiązań. Budujemy i szkolimy zespół ekspertów, którzy doskonale rozumieją specyfikę oferowanych przez nas produktów, i są w stanie odpowiedzieć na najbardziej nurtujące Was pytania. Jako pierwsi postawiliśmy na budowę sieci stacjonarnych salonów sprzedaży, do których można przyjść osobiście i obejrzeć całą dostępną ofertę. Dzięki temu jesteśmy dziś obecni w 16 największych miastach Polski, zapewniając komfort możliwości zakupu bezpośredniego. Nie zapominamy przy tym o możliwościach, jakie daje rozwój technologii. Cała nasza oferta dostępna jest również w sklepie internetowym, bazującym na najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

W naszej branży bardzo istotne jest zaufanie. Dlatego wybieramy wyłącznie najbardziej zaufanych dostawców. W naszej ofercie znajdziecie Państwo metale szlachetne takich producentów jak Credit Suisse (Szwajcaria), United States Mint (USA), Rand Refinery (RPA) czy C.Hafner (Niemcy). Diamenty w naszej ofercie certyfikowane są wyłącznie przez najbardziej uznane instytucje (najczęściej GIA), zaś do artystów, z którymi współpracujemy budujemy relacje bezpośrednie.

Firma od 2008roku zajmuje się produkcją schodów do domów jednorodzinnych. 

Kompleksowo zajmujemy się schodami; od doradztwa, po projekt, produkcję i montaż.

Produkujemy schody na konstrukcji samonośnej, jak i na konstrukcje betonowe.

Mamy zadowolonych klientów w Polsce jak i za granicą o czym świadczą opinie o naszej firmie.

Chętnie nawiążemy współpracę z odbiorcami indywidualnymi jak i firmami za granicą.

Nasza firma Viol-Mar Marek Hybś zajmuję się:

Biuro Podróży Wędrownik” Spółka z o.o.  już od 2000 r. wdraża standardy najwyższej jakości obsługi proponując produkty turystyczne „szyte na miarę”. Podstawowym celem i misją  naszego biura jest zapewnienie naszym Klientom rzetelnej i kompetentnej obsługi w zakresie organizacji imprez turystycznych. Nasze biuro powstało z pasji do podróżowania. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów staramy się w sposób rzetelny, profesjonalny spełnić ich oczekiwania.

BP „Wędrownik” organizuje:

Zapewniamy również transport:

„Wędrownik” prowadzi dystrybucję agencyjną liderów polskiego rynku turystycznego.

Kadrę Biura stanowią piloci, przewodnicy i animatorzy. Ludzie, którzy są pasjonatami podróży i przygody.

BP „WĘDROWNIK” – Wyjątkowe Podróże i Przygoda.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram