Oddział w Ostrowie Wielkopolskim

Spółdzielcza Grupa Bankowa to 175 Banków Spółdzielczych SGB i bank zrzeszający SGB Bank SA . Dzięki zrzeszeniu możemy wzajemnie się wspierać.

Tradycja banków spółdzielczych od dziesięcioleci opiera się na skutecznym wspieraniu polskiej przedsiębiorczości. 

Znamy specyfikę działania zarówno dużych, jak i rodzinnych firm i wierzymy w partnerstwo. Dlatego gwarantujemy Wam korzystne:

Relacje są dla nas bardzo ważne, ale nie zaniedbujemy nowoczesnych narzędzi bankowych.

Zyski, które dzięki Wam wypracowujemy, inwestujemy lokalnie. Inicjujemy i sponsorujemy ważne akcje i działania: sadzimy drzewa, remontujemy place zabaw, organizujemy wydarzenia kulturalne i imprezy sportowe, prowadzimy działania edukacyjne dla różnych grup społecznych.

Chętnie wspieramy przedsiębiorców – zarówno rodzinne lokalne biznesy, jak i duże firmy.
Rozumiemy, że rozwój biznesu to także rozwój naszego otoczenia.

Niepubliczna Placówka Oświatowa Educator L.B. Centrum Kształcenia od 2005 roku zajmuje się realizacją warsztatów i coachingu oraz szkoleń specjalistycznych.

Co nas wyróżnia?

MOUNTVEST to firma, która zajmuje się kompleksowym doradztwem finansowym. Ich misją jest przede wszystkim zabezpieczenie kapitału przed inflacją, zapewnienie spokój i bezpieczeństwa finansowego Klientom. Specjalizują się w dywersyfikacji portfeli inwestycyjnych, tak aby zapewnić płynność finansową oraz osiągnięcie jak największych zysków w określonym czasie.  

Już od ponad dekady dostarczamy Państwu produkty, których wspólnym fundamentem są wartości dla pokoleń. Złoto, srebro, kamienie szlachetne czy sztuka to nie tylko dobra trwałe czy wyjątkowe piękno. W naszej ofercie od samego początku najważniejsze jest to, by zapewnić Państwu sposób na przenoszenie wartości w czasie, a co za tym idzie - spokojną i bezpieczną przyszłość dla Waszych dzieci i wnuków, a tym samym także i dla Was.

Przykładamy największą staranność, aby nasza oferta składała się wyłącznie z najwyższej jakości ponadczasowych rozwiązań. Budujemy i szkolimy zespół ekspertów, którzy doskonale rozumieją specyfikę oferowanych przez nas produktów, i są w stanie odpowiedzieć na najbardziej nurtujące Was pytania. Jako pierwsi postawiliśmy na budowę sieci stacjonarnych salonów sprzedaży, do których można przyjść osobiście i obejrzeć całą dostępną ofertę. Dzięki temu jesteśmy dziś obecni w 16 największych miastach Polski, zapewniając komfort możliwości zakupu bezpośredniego. Nie zapominamy przy tym o możliwościach, jakie daje rozwój technologii. Cała nasza oferta dostępna jest również w sklepie internetowym, bazującym na najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

W naszej branży bardzo istotne jest zaufanie. Dlatego wybieramy wyłącznie najbardziej zaufanych dostawców. W naszej ofercie znajdziecie Państwo metale szlachetne takich producentów jak Credit Suisse (Szwajcaria), United States Mint (USA), Rand Refinery (RPA) czy C.Hafner (Niemcy). Diamenty w naszej ofercie certyfikowane są wyłącznie przez najbardziej uznane instytucje (najczęściej GIA), zaś do artystów, z którymi współpracujemy budujemy relacje bezpośrednie.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram