MOUNTVEST to firma, która zajmuje się kompleksowym doradztwem finansowym. Ich misją jest przede wszystkim zabezpieczenie kapitału przed inflacją, zapewnienie spokój i bezpieczeństwa finansowego Klientom. Specjalizują się w dywersyfikacji portfeli inwestycyjnych, tak aby zapewnić płynność finansową oraz osiągnięcie jak największych zysków w określonym czasie.  

Już od ponad dekady dostarczamy Państwu produkty, których wspólnym fundamentem są wartości dla pokoleń. Złoto, srebro, kamienie szlachetne czy sztuka to nie tylko dobra trwałe czy wyjątkowe piękno. W naszej ofercie od samego początku najważniejsze jest to, by zapewnić Państwu sposób na przenoszenie wartości w czasie, a co za tym idzie - spokojną i bezpieczną przyszłość dla Waszych dzieci i wnuków, a tym samym także i dla Was.

Przykładamy największą staranność, aby nasza oferta składała się wyłącznie z najwyższej jakości ponadczasowych rozwiązań. Budujemy i szkolimy zespół ekspertów, którzy doskonale rozumieją specyfikę oferowanych przez nas produktów, i są w stanie odpowiedzieć na najbardziej nurtujące Was pytania. Jako pierwsi postawiliśmy na budowę sieci stacjonarnych salonów sprzedaży, do których można przyjść osobiście i obejrzeć całą dostępną ofertę. Dzięki temu jesteśmy dziś obecni w 16 największych miastach Polski, zapewniając komfort możliwości zakupu bezpośredniego. Nie zapominamy przy tym o możliwościach, jakie daje rozwój technologii. Cała nasza oferta dostępna jest również w sklepie internetowym, bazującym na najnowocześniejszych i najbezpieczniejszych rozwiązaniach.

W naszej branży bardzo istotne jest zaufanie. Dlatego wybieramy wyłącznie najbardziej zaufanych dostawców. W naszej ofercie znajdziecie Państwo metale szlachetne takich producentów jak Credit Suisse (Szwajcaria), United States Mint (USA), Rand Refinery (RPA) czy C.Hafner (Niemcy). Diamenty w naszej ofercie certyfikowane są wyłącznie przez najbardziej uznane instytucje (najczęściej GIA), zaś do artystów, z którymi współpracujemy budujemy relacje bezpośrednie.

Przygotowujemy optymalne rozwiązania finansowe dla firm. Pomagamy w uzyskaniu finansowań zewnętrznych, uczestniczymy w każdym etapie jego pozyskiwania (kredyty bankowe, pożyczki ze środków unijnych, faktoring). Świadczymy usługi doradztwa gospodarczego i wsparcia w organizacji biznesu (założeniu, zmianie formy prawnej).

Jesteśmy częścią GRUPY LIGOCKI do której należą również:

Działamy jako grupa podmiotów różnych specjalizacji - by zapewnić naszym Klientom kompleksową obsługę.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram