KSIĘGOWOŚĆ:

Prowadzenie ksiąg rachunkowych przez Biuro Rachunkowe L & A jest usługą kompleksową. W ramach oferowanych usług proponujemy różne opcje prowadzenia księgowości, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Jesteśmy w stanie zapewnić nie tylko fachową i rzetelną obsługę w zakresie finansowo-księgowym i podatkowym, ale także dodatkowe raporty przydatne w zarządzaniu firmą. 

Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg. Nasza działalność objęta jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej w zakresie wykonywania usług księgowych.

Zamiast ponosić koszty utrzymania własnej księgowości skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Nasze usługi to gwarancja rzetelności i bezpieczeństwa przy jednoczesnej oszczędności kosztów.

KADRY I PŁACE:

Rzetelne zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracowników, profesjonalnie prowadzona dokumentacja kadrowa z zachowaniem poufności danych to niezbędny warunek właściwych relacji między pracodawcą a pracownikami. Oferujemy możliwość uwolnienia się od uciążliwych obowiązków związanych z rozliczaniem płac i administracją kadrową. Przejmując wykonywanie obowiązków związanych z zatrudnianiem pracowników zapewniamy naszym Klientom możliwość skoncentrowania się na swojej podstawowej działalności.

Obsługa kadrowa:

Obsługa płacowa:

DORADZTWO:

Jesteśmy przygotowani do rozwiązywania gospodarczych problemów klientów, podnosząc przez to ich efektywność działania, zwiększając konkurencyjność oraz wyzwalając istniejący potencjał wzrostu. Udzielamy kompleksowej pomocy w skomplikowanych problemach księgowych i podatkowych.

Poprzez indywidualne i elastyczne podejście do każdego problemu klienta, szybkości działania, zwrócenie szczególnej uwagi na zachowanie poufności oraz umiejętność zdobywania informacji biznesowej jesteśmy szczególnie skuteczni w sytuacjach kryzysowych.

Ponadto współpracujemy z różnymi instytucjami finansowymi oraz firmami konsultingowymi, dzięki czemu możemy spełniać oczekiwania wszystkich naszych Klientów.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram