Jesteśmy firmą zajmującą się transportem i spedycją, a naszą specjalizacją są kompleksowe przewozy multimodalne (kombinowane). Stawiamy na najwyższą jakość usług.

ADECON to operator logistyczny, który zajmuje się przede wszystkim transportem towarów niebezpiecznych i wymagających kontroli temperatury. Dzięki własnej flocie aut, magazynom, placom składowym kontenerów, agencjom celnych i sieci partnerów, możemy kompleksowo obsługiwać biznesy naszych klientów na całym świecie.

Od prawie 16 lat nieustannie się rozwijamy. Zaczynaliśmy jako niewielka firma transportowa w 2007 roku, a dzisiaj jesteśmy operatorem 3PL, który w pełni wspiera klientów w prowadzeniu ich biznesów, wykorzystując własne zasoby.

Od lat śledzimy trendy na rynku. Kluczem do naszego sukcesu jest elastyczność, koncentracja na niszy i szczegółach procesów klienta. Nasi klienci doceniają nasze zaangażowanie, dostosowanie do ich potrzeb, a w branży nierzadko nazywają nas „spedytorem od zadań niemożliwych”.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram